• Обновено
Топол Воздух Штекер,Воздухот се Пропустливи Штекер,60mm Авто Автомобил Грејач Дуктус Топол Воздух се Пропустливи Штекер Компатибилен со Eberspacher Webasto Propex

Топол Воздух Штекер,Воздухот се Пропустливи Штекер,60mm Авто Автомобил Грејач Дуктус Топол Воздух се Пропустливи

Rating 
DEN 1320.00

Залиха
Во магацинот.

Лесна инсталација, но професионална инсталација е препорачливо.4 inch Other Дел Број : 20.Високо Квалитетен Материјал : Направен од високо квалитетни пластични материјали, anticorrosion и екстремно издржливи.Добар квалитет не само што може да обезбеди посигурна гаранција Компатибилен со вашиот живот,но исто така и добра материјали може да го зголеми животниот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема new Model Број : 930680 Product Име : Топол Воздух Outlet Material : Plastic Color : Black Diameter : 60mm / 2.Стандардна Спецификација : Con Compatible withm да строга контрола на квалитетот стандарди, сигурен за користење.

Основни карактеристики

ConCompatible withm to strict quality control standards, dependable to use.Manufactured according to the original specifications.Built to meet standard specification, strictly follow factory quality control. :

Најдобри понуди