• Обновено
EMPI 98-2088 Пластични Свеж Воздух Пред-Грејач Црево, 64 & Подоцна ФОЛКСВАГЕН Бубачки, Ghia, Автобус, и Нешто, Baja, Фолксваген, Песок, Железнички, Песок Кабриолет, ПАР

EMPI 98-2088 Пластични Свеж Воздух Пред-Грејач Црево, 64 & Подоцна ФОЛКСВАГЕН Бубачки, Ghia, Автобус, и Нешто,

Rating 
DEN 527.04

Залиха
Во магацинот.

Пластични Свеж Воздух Пред-Грејач Црево,10-1/4 ДОЛГО 63-74 & Подоцна Грешка, Ghia 63-74, Автобус 63-71, Работа, Пар.Се вклопува меѓу Фан Покровот и Горниот фабрика Грејач Конектор. (P/N : 113 255 292 P).Одговара : 1964 & Подоцна "ФОЛКСВАГЕН" Бубачки, 1963-1974 Karmenn Ghia, 1963-1971 Фолксваген Автобус, 1964 & Подоцна Работите.ПЛАСТИЧНИ ПРЕД-ГРЕЈАЧ ЦРЕВО се Вклопува меѓу Фан Покровот и Горниот фабрика Грејач Конектор.Компатибилен со "Фолксваген" : Тип 1 [Beelte / Бубачка] 1963-1974, Karmann Ghia 1963-1974, Тип 2 [Транспортерот / Автобус] 1963-1971, "ФОЛКСВАГЕН" Нешто 1963-1971 98-2088 - Пластични Свеж Воздух Пред-Грејач Црево,10-1/4 ДОЛГО 63-74 & Подоцна Грешка, Ghia 63-74, Автобус 63-71, Работа, Пар (P/N : 113 255 292 P).

Основни карактеристики

Најдобри понуди