• Обновено
МИЛЕР ЕЛЕКТРИЧНИ Гас Црево,1/4 ID x 12 ft.

МИЛЕР ЕЛЕКТРИЧНИ Гас Црево,1/4 ID x 12 ft.

Rating 
DEN 1007.76

Залиха
Во магацинот.

Гас Црево,1/4" ID x 12 ft.Гас Црево, Црево Внатре Кол. 1/4 во, Црево Должина 12 ft, Црево Боја Црна, Цевка Цевка Материјал Гума, Цевка Покрие Материјал Гума, Макс.Работен Притисок @ 70 С 200 psi, Темп.Опсег -20 Степени да 212 Степени F, Црево за Конфигурација Заедно Собранието, Црево Одделение Инертен Гас, Црево Фитинг Материјал Месинг, Црево Фитинг Б Материјал Месинг, Црево Фитинг А Тип АБ, Црево Фитинг Б Тип АБ, Црево Фитинг Големина во 1/4, Црево Фитинг Б Големина во 1/4.

Основни карактеристики

Најдобри понуди