• Обновено
Brodit 727190 Активен Држач за Фиксна Инсталација за Samsung Галакси S20 4G/5G

Brodit 727190 Активен Држач за Фиксна Инсталација за Samsung Галакси S20 4G/5G

Rating 
DEN 2764.80

Залиха
Во магацинот.

Производителот гаранција може да не се применува.Ажурирајте го вашиот Телефон батеријата е целосно наполнета во Активен држач, секогаш во рамките лесно очите и да го достигне.Уредни, дискретна и удобен.Сопствени направени со совршен, ФИРМА одговара.Активен држач за фиксна инсталација.Со тилт зглобот. 2А полнење. 12/24 V.Ажурирајте го вашиот телефон батеријата е целосно наполнета во активен држач, секогаш во рамките лесно очите и да го достигне Уредни, дискретна и удобен.Сопствени направени со совршен, фирма одговара.За фиксно инсталација.Држачот е да бидат поврзани во внатрешноста на табла, обезбедување на домот инсталација без никакви кабли виси над внатрешни работи.Имате целосен пристап до камерата и сите копчиња кога уредот е во држачот.Тоа е лесно да се лизгајте го телефонот на место на носителот, така се поврзува со полнење, и да го извади на носителот кога напуштање на возилото.Држачот е опремен со навалување зглобот па лесно може да се прилагоди на агол за подобро гледање, или да се префрлате помеѓу портрет и пејсаж режим.Tilts 20° и swivels 360°.Монтажа плоча 42x50 мм со predrilled ЗАСИЛУВАЧИ-дупки +2x3,5 мм во центарот дупки.Направени од високо квалитетен црна ABS/Acetal пластика.Направени во Шведска.Поврзете го кабелот со 2 A осигурач.Професионалната инсталација, се препорачува.Прикачување на Pro Clip Монтажа Платформа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди