• Обновено
YLHXYPP Мобилен Телефон на Сопственикот - Телефон Стојат Звук Засилувач, Дрво Телефонот Стои на Биро, Десктоп Телефон Мирување, Телефонот Говорникот Amplifer Носителот

YLHXYPP Мобилен Телефон на Сопственикот - Телефон Стојат Звук Засилувач, Дрво Телефонот Стои на Биро, Десктоп

Rating 
DEN 2466.48

Залиха
Во магацинот.

Со двојно говорници кои произведуваат бас и длабок звук.Карактеристики : 1. Тоа е детално ја направена со бреза материјал.★ На дрвен материјал може да го подобрите звукот пренос додека hemispherical звук пристаниште и звук водич канал може да го подобри обемот и стерео звукот од мобилниот телефон. На дрвен материјал може да го подобрите звукот пренос додека hemispherical звук пристаниште и звук водич канал може да го подобри обемот и стерео звукот од мобилниот телефон.Стилски Дизајн : Дизајнот со бамбус и луксузни детали, тоа е совршена декорација за вашиот биро во спална соба или канцеларија,не само природно и пасивно го засилува звукот но тоа, исто така, служи како разговорно парче кога вашите пријатели дојди.Карактеристики на производот : еко-пријателски, природни, decent Natural Бамбус Засилувач : Ова бамбус телефон dock е различен од другите доковите, се усвојува принцип на бамбус инструменти, така што музиката од телефонот може да биде природно се проширија, повеќе од јасно, пријатен и се чувствувате. Мобилниот телефон картичка се применува на мобилните телефони кои се помалку од 6 инчи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди