• Обновено
Cadco KR-1 Преносни Леано Железо Топла Плоча, 120-Volt

Cadco KR-1 Преносни Леано Железо Топла Плоча, 120-Volt

Rating 
DEN 262.80

Залиха
Во магацинот.

7.125-Инчен леано железо елемент.High-tech термостат нуди чувствителни на топлина контрола за да се задржи храна крчка во или во врела.Јачина на светлина свети само во текот на топлина циклус.Компактна големина снима percious контра простор.Лесно да се чисти црниот глеѓ домување.Cadco Преносни Леано Железо Топла Плоча со 7.125-инчен елемент и високо-технолошки термостат нуди чувствителни на топлина контрола за да се задржи храна крчка во или во врела.Солидна елемент испорачува топлина рамномерно да се тенџере/пан. 120-volt и 1500-вати.УЛ Безбедност & Санитарни/C-УЛ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди