• Обновено
Brentwood Одберете Двојно Инфраред Електрични Countertop, 1800-Watt, со Тајмер, од не ' Рѓосувачки Челик

Brentwood Одберете Двојно Инфраред Електрични Countertop, 1800-Watt, со Тајмер, од не ' Рѓосувачки Челик

Rating 
DEN 1648.80

Залиха
Во магацинот.

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики. 1,800 В. 5" 800 W & 6" 1,000 W горилници.Инфраред горилници готвачи храна побрзо & поздрав.Лесен-за-чистење, керамичка чаша површината.Издржливи нерѓосувачки челик куќиште.На Brentwood Апарати Т-382 Двојно Инфраред Електрични Countertop Режач брзо готвачи храна со било кој тип на садови.Храна останува сочни и ги има во повеќе хранливи материи благодарение на побрзо и потопло инфрацрвена греење.Оваа countertop режач има 5 во. 800 вати и 6 во. 1,000 вати електрична горилници, прилагодлив топлина, 60 минута тајмери со авто shutoff, енергија и топлина индикатор светла и издржливи нерѓосувачки челик куќиште.Ова електрична режач има еден лесен-за-чистење, керамичка чаша површината.Оваа прекрасна двојно инфраред режач изгледа одлично на секоја countertop.Не Се Лизга Гумени Нозе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди