• Обновено
100 Парчиња Снегулка Confetti двострано Sprinkles Божиќ Снегулка Confetti Сјајот Снегулка Confetti Декорација за Божиќ Бебе Туш Роденден Резерви (Сребрени, Сини, Кралска Сина)

100 Парчиња Снегулка Confetti двострано Sprinkles Божиќ Снегулка Confetti Сјајот Снегулка Confetti Декорација

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

Фенси изглед : Божиќ confetti е дизајниран во форма на снегулка, печатени во glittery сребро на двојно страни, сјајна и живописни, око-фаќање и симпатична доволно за да креирате среќен партија атмосфера.Квалитет на материјалот : снегулка sprinkles confetti е направен од cardstock, која е нетоксичен и безбеден за употреба, дебели и цврсти, не е лесно да се уништи, може да се примени за долго време.Големина информации : сјајот снегулка confetti мерки за прибл. 5 cm/ 1.97 инчи во ширина, генерален големина за да ги чувате и да ги красат, ќе додадете повеќе сјај и шарм во вашиот дом, маса и земјата.Широк апликации : табела confetti е погодна за декорација во различни прилики, кои се движат од бебе туш, роденден, карневал прослава на Божиќ; Божиќ снегулка confetti е исто така убав разубавувањето за вашиот ракотворби како честитки и покана картички.Снегулка confetti за страна : ќе добиете 100 парчиња на снегулка confetti во вкупно, доволни количини за да се подготви за различни страни, вклучувајќи бебе туш, Божиќ собири, роденден, свадба и така натаму.Боја : Сребро, Сина, Кралска Сина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди