• Обновено
Блескави Играчки Confetti Избрани Шарени Партија Точка Confetti Кругови. Супер забава Табела Празник Декорација, Уметности & Занаети и Повеќе.

Блескави Играчки Confetti Избрани Шарени Партија Точка Confetti Кругови. Супер забава Табела Празник Декорација,

Rating 
DEN 143.76

Залиха
Во магацинот.

СИТЕ НАМЕНА CONFETTI : На сите намена confetti за секоја ваша страна.Уживајте во вашата партија со вашето семејство користење на овој confetti.Совршен за користење во секоја дипломирањето партија, свадба, Бебе Туш, Роденден, Празник, и други големи настани!Совршено решение за остварување на вашите лица, се-заедно, или прослава полн со забава!.Користат како декорација едноставно се шири во секој агол, табели, подот, столици, или каде што може да се мисли на.Соба Transformation The Круг confetti исто така, може да се користи во украсување вашата соба со лепење на твојот ѕид, фиоки, суета огледало, и др.Исто така, Прави убав украс каде што можете да едноставно се шири ова, во секој агол, табели, подот, столици, или каде што може да се мисли на.Широк Application The убава дизајн на оваа confetti прави убав додатен за секој Празник Подарок Кутии, Карти, Писмо, Празник честитки, итн.Совршен за користење во секоја дипломирањето партија, свадба, Бебе Туш, Роденден, Празник, и други големи настани!Оваа confetti е совршено решение за остварување на вашите лица, се-заедно, или прослава полн со забава!Лесно Decoration This Круг Confetti доаѓа во 90 грама на Црвена, Жолта, Сина и Бела Mettalic кругови, мерење околу 1/4 инчи секој што го прави совршен за користење во секоја piñata за убаво изненадување заедно со третира.Направи вашиот Одмор Полн со Забава!Збогатете го вашето party Spread Среќата со овој Круг Confetti!Воведување на Избрани Боја Металик Круг Confetti, на сите намена confetti за секоја ваша страна.Користат како дел од било занаети проектот, и покажат своите креативни умови!ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ако не сте 100% задоволни со купувањето, секогаш можете да се вратите за целосна наплата, без мака!СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјали : Металик Paper Color : Црвена, Жолта, Сина и White Heart Големина : 1/4 инчи each Weight : 90 grams Click 'Додади во Кошничка" Сега!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди