• Обновено
Светови 1Meter Сребро Луксузни 5 Слоеви 3D Voile Чипка Chiffon Кавга Скриј Лента за Шиење Облека DIY Занает 7 Инчи

Светови 1Meter Сребро Луксузни 5 Слоеви 3D Voile Чипка Chiffon Кавга Скриј Лента за Шиење Облека DIY Занает

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

Чипка.Пакет : 1 Meter.Големина : 7"Инчи(18cm).Материјал : Voile Чипка Chiffon Кавга Уреденост.о парична казна изработка, изгледа нежни и елегантни.Совршен applique разубавувањето на модата облека, додатоци, кукли, булчински свадба облека, занает проекти,модни додатоци,DIY за шиење и повеќе.Боја : 4.сребро.

Основни карактеристики

Најдобри понуди