• Обновено
JRYⓇ Песна Скок Работи Спринт Чевли - Професионален Спортски Спринт Патеката и Областа Трки Чевли за Момчиња, Девојки,Женска, Адвокатско

JRYⓇ Песна Скок Работи Спринт Чевли - Професионален Спортски Спринт Патеката и Областа Трки Чевли за Момчиња,

Rating 
DEN 1820.40

Залиха
Во магацинот.

Користење на микрофибер материјал, рационализација на горниот дизајн, циркулираат вентилација функција, диши слободно, што овозможува лесно движење.Професионални studs ви помогне да работи побрзо, скокаат повисоко.Дише Горниот : На горниот дел е нова високо-лупено простор кожа горниот дел е дизајниран за да биде удобно и издржливи, Мека и еластична, обезбедување удобно нога средина за повеќе експлозивни започне.Гумен ѓон.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Основни карактеристики

Најдобри понуди