• Обновено
JRYⓇ Песна Скок Работи Спринт Чевли - Професионален Спортски Спринт Патеката и Областа Трки Чевли за Момчиња, Девојки,Женска, Адвокатско

JRYⓇ Песна Скок Работи Спринт Чевли - Професионален Спортски Спринт Патеката и Областа Трки Чевли за Момчиња,

Rating 
DEN 1820.40

Залиха
Во магацинот.

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга!.полесни, Уникатен шупливи дизајн, повеќе дише и полесни.Ако вашите нозе се малку голем и широк, ве молиме изберете една големина поголем!Ви благодариме! 2.Дише Горниот : На горниот дел е нова високо-лупено простор кожа горниот дел е дизајниран за да биде удобно и издржливи, Мека и еластична, обезбедување удобно нога средина за повеќе експлозивни започне.Атлетика Работи Скок Чевли Бренд:JRYⓇ Анти-пропадна скок патики зафат на земјата и се лизга, силна пукна, погоден за атлетика ентузијасти!Дизајниран за атлетика ентузијасти, уживајте во несекојдневно искуство на чевли!Материјал Состав : Висок пилинг простор кожа ткаенина + не се лизга носат-отпорни, гумени outsole Пети Стил : Отворен Спортски Висока пета стил : рамни Пол : мажи жени Пакет Содржина : 1 Пар x Спринт Шила Чевли Забелешки : 1.Гумен ѓон.Не се лизга носат-отпорни, гумен ѓон, мошне еластичен материјал, да се намали тежината на чевли, зголемување на breathability на единствена.Професионални studs ви помогне да работи побрзо, скокаат повисоко.Шила Чевли : Ultra Light Чевли во 1/4 нерѓосувачки метал шила направи перформанси минатата од вообичаеното.Атлетик зачинети чевли погодни за спринт, растојание трчање, скокање, hurdling, училиште за обука, итн.Шок-апсорбирање на дизајн, цврсто заврши на петата, спринт враќа бафер, заштита на петицата.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Спореди детали големини со твое, кога ќе го купите, ве молиме бидете сигурни дека ќе го изберат правото големина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди