• Обновено
4 ПАРЧИЊА Чевли Торби,Патни Складирање Организатор, со чисти Прозорецот

4 ПАРЧИЊА Чевли Торби,Патни Складирање Организатор, со чисти Прозорецот

Rating 
DEN 306.96

Залиха
Во магацинот.

Големина : 12.6 ВО / 32 CMx 17 IN / 43 CM.Материјали : најлон не-плетени ткаенини.Овие drawstring чевли складирање кеси може да се заштити чевли од прашина и нечистотија, и да се задржи чевли чисти и отпорно на гребење.Совршена големина за мажите и жените за чевли покрива.Големина на 13 за машки чевли, погоден за влечки, флип-апостолки, сандали, кожени чевли, танц, чевли, детски чевли, пешачење, тенис голф чевли, паричници, облека, облека, чанти, итн.Лесен за складирање; водоотпорен; прашина-доказ, влага-доказ, нечистотија-доказ; инсекти-доказ, едноставен и лесен.Многу погодна за семејни и патување употреба.Посебна валкани чевли од облека, кошули или други багаж потреби.

Основни карактеристики

Најдобри понуди