• Обновено
Опашката Tamer Круг Мали коњски влакна Коњ Четка / Поли Комбинација со Мека на Допир Рачка

Опашката Tamer Круг Мали коњски влакна Коњ Четка / Поли Комбинација со Мека на Допир Рачка

Rating 
DEN 426.72

Залиха
Во магацинот.

Опашката Tamer Мали коњски влакна-Поли Мешавина Четка ќе биде апсолутен фаворит одат за да се четка за чешлање насекаде на вашиот коњ.Вие не може да го победи природни влакната за кои чиста и сјајна завршница!Сите наши четки се bristled густо со највисок квалитет од природни влакна.На ажурирани гума, поддржан од четки имаат вдлабнатини за фантастичен контрола и воскресна логото додава карактеристична допир.Боја : Избрани Големина : 5 x 1/4 3.

Основни карактеристики

Најдобри понуди