• Обновено
shlutesoy Шминка Четки Не-Луто Ергономија се Справи со Удобен Транспарентен се Справи со Masque Четка Апликатори Алатки за Домашна Употреба

shlutesoy Шминка Четки Не-Луто Ергономија се Справи со Удобен Транспарентен се Справи со Masque Четка Апликатори

Rating 
DEN 31.44

Залиха
Во магацинот.

)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 x Masque Четка.By одлуки со најлон, пластични и алуминиумски материјали, ова masque четка ќе се носат и удобно директно да контактираат со вашето лице.Должина : 16cm/6.За доброто на ви помогне да мешање на фондацијата во прав и кал за користење на лицето што може да ја користите оваа четка, кој ќе сенка униформа и избалансиран ефект, неговите наведнуваат главата ќе биде полесно да се одржи, и косата е мека на skin.Неоспорен што вашата кожа ќе се чувствуваат удобно и нежни со својата мека коса, на ергономијата се справи со се направи ќе биде полесно да се одржи за да се користи, и тоа ќе биде ефикасно да ви помогне да сенка рамнотежа и подеднакво калта на лицето.Должината на производот е 16cm.Дизајниран со мека четка за коса и ергономија се справи без никаков мирис, тоа нема стимулација за вашата кожа и има силна фаќање на способноста да се натопи во прав.Кој ергономија се справи и добри перформанси на козметички прав фаќање, тоа ќе биде лесно да се користи без никаква стимулација и лош мирис за вашето тело, или на кожата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди