• Обновено
Во светот Електрични 6WTBK-2.1516 Вратило Планината Редуктор Додатоци, Конусни Черупка Колекции, Поле Големина 6, 2-15/16 Черупка Големина

Во светот Електрични 6WTBK-2.1516 Вратило Планината Редуктор Додатоци, Конусни Черупка Колекции, Поле Големина

Rating 
DEN 6922.80

Залиха
Во магацинот.

Кутија Големина 6. Лесно монтирање за Светот вратило планината reducers.Мазна напред работата на подвижни без backslap.Пакет Димензии : 15 L x 15Ч x15 W(инчи).Во СВЕТОТ ЕЛЕКТРИЧНА КОРПОРАЦИЈА ВРАТИЛО ПЛАНИНАТА РЕДУКТОР ДОДАТОЦИ - Заострените Черупка Колекции, Поле Големина 6, Лесно монтирање за Светот вратило планината reducers.

Основни карактеристики

Најдобри понуди