• Обновено
Две Чекор Столче со Парапети за Деца и Деца, Достигнувајќи Бања Потоне, Тоалет Медиокритет Обука (Сива)

Две Чекор Столче со Парапети за Деца и Деца, Достигнувајќи Бања Потоне, Тоалет Медиокритет Обука (Сива)

Rating 
DEN 1199.76

Залиха
Во магацинот.

Повеќекратна Употреба Сценарио : уживајте печење, мешање, подготовка на храна или чистење моменти заедно во кујната, да стигнете до бањата потоне, Медиокритет обука во тоалет или било која друга безбедно место за децата сакаат да истражуваат.Здрав и Сигурен : Подобрен носечка конструкција се изгради силна структура.Стабилна база,против пролизгување чекори и лесно зафат се справува донесе сигурни да ги децата да почнат со нивната независна патување.Удобен и Лесен за Употреба : 6.17 килограми тежина со вграден-во рачки на секоја страна, лесен и удобен за децата да се движат на столче самостојно.Безбеден и еколошки : Направен од цврсти, трајни, мала тежина, не-токсични и BPA free пластика, може да се одржи до 210 кг., еколошки.Лесно да се соберат, чисти и без одржување се потребни : само околу 2 минути за да се соберат, едноставно ги е сите што е потребно да се чисти, без одржување потребни на сите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди