• Обновено
Сусам Улица Чекор N Звук Чекор Столче

Сусам Улица Чекор N Звук Чекор Столче

Rating 
DEN 455.76

Залиха
Во магацинот.

Осветлува : Осветлуваат вашата чекор со овој врвот притисни на копчето се активира светлина кога се притиснати.НЕ се ЛИЗГА ПОВРШИНА И НОЗЕТЕ : Не-пропадна inset на врвот & беспомошна гума зафат дното овозможува на вашето дете да остане засадени на врвот додека столче останува цврсто на земја.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Изградени на дебели, цврсти пластични дека може да се одржи до 200 кг, за разлика од другите тенок материјал чекор столици кои попуштат лесно.КАВГА СЛОБОДЕН за ЧИСТЕЊЕ : Да се исчисти, едноставно отстранување на мека перница и се мие со благ сапун и вода и да се исуши.БАТЕРИИ : Бара 3 "ААА" Батерии (вклучени).Осветлете ја вашата чекор со Сусам Улица Чекор и Сјај Чекор Столица.Без разлика дали сте во потрага за поттик за време на доцна вечерта медиокритет обука, четкање на забите или неизразен во шкафовите, овој Чекор & Сјај Чекор Столче обезбедува осветлување & security активиран од страна на врвот push копчето кога се притиснати.Секој чекор карактеристики не-пропадна inset дека создава обезбеди основа секој & секое време.На contoured форма гнезда против возрасни тоалетни седишта со леснотија.Notched страни се овозможи лесен транспорт како овој лесен чекор е само под 2lbs.Трајни изградба - Максимална тежина 200lbs.Бара 3 ААА батерии (вклучени).

Основни карактеристики

Најдобри понуди