• Обновено
Детето Чекор Столче за Момчиња & Девојки, Тоалет Обука Чекор Столче со Анти-Лизга Костец за Деца - Jool Бебе (Розева)

Детето Чекор Столче за Момчиња & Девојки, Тоалет Обука Чекор Столче со Анти-Лизга Костец за Деца - Jool Бебе

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 8.5" високо - совршен висина за вашите деца за да стигнат до вашиот тоалет, мијалник, или спротивно.Држи до 250 кг.Не се лизга зафат го задржува вашето дете сигурна и безбедна, обезбедување на доверба додека тоалет обука.Лесен дизајн и лесен страна рачки им овозможи на вашето дете да се движи столче самостојно.На елегантен дизајн е совршен за вашата lil' и се согласува удобно во која било средина.Целосна Jool Бебе производителот гаранција.Топ Карактеристики на Jool Бебе Дете Чекор Столица. 1. Специјално Дизајнирани Висина : совршен висина за вашето дете при користење на тоалет за медиокритет обука или миење на рацете. 2. Безбедна : Направен со не се лизга гумени зафат, овозможувајќи му на вашето дете да се здобие со доверба. 3. Лесен за Чистење : едноставен ги е сите што е потребно да се исчисти. 4. Елегантни : за Разлика од гломазна чекор столицата на пазарот, нашата минималистички дизајн мешавини во вашата бања.Стилски аква боја е совршена за како за момчиња и девојчиња. 5. Лесна : Нашите деца чекор столче е исклучително лесен, и вклучува погодно изградена-во рачки на секоја страна.Вашето дете ќе го најдете лесно да се движите на столче во близина на тоалет, мијалник, или било каде на друго место, тие треба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди