• Обновено
Медиокритет Обука Тоалетот Седиште со Чекор Столче Скала за Дете и Бебето, Прилагодлив Деца Тоалет Обука Седиште со Мека Поместена Седиште, Безбедно Рачки и Не се Л

Медиокритет Обука Тоалетот Седиште со Чекор Столче Скала за Дете и Бебето, Прилагодлив Деца Тоалет Обука Седиште

Rating 
DEN 934.80

Залиха
Во магацинот.

На ергономски дизајн со единствени двојно парапет & не се лизга нога влошки нуди голема удобност и безбеден за деца.На медиокритет обука со седиште чекор столче скала има за цел да ги поттикне децата(момчиња или девојчиња) за да оди во тоалет самостојно, НЕ го одлага на пелени или нивните родители.Може да биде укината compactly зад врата, кога не се користи, ја зачувате вашата бања повеќе простор.Анти-лизга широк чекор и двојно парапети дизајн го прават тоа повеќе безбеден и удобен за бебето за да одат нагоре и надолу на скалилата. ② УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН - На медиокритет тоалет седиште врти со стандардна големина тоалети во симпатична децата-пријателски оние кои го прават децата се чувствуваат како да се користи.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имаме било какви прашања во врска со производите.Направени од високо квалитетни PP материјал, тоалет обука е многу цврсти и издржливи да се одржи до 75. ⑤ ДЕЦА-FRIENDLY И ГАРАНЦИЈА - На медиокритет тоалет седиште помина КЗК за сертификација и ASTM тест извештај, па ве молиме да се купи на леснотија. ④ ЛЕСНО собирање И СКЛАДИРАЊЕ - Многу лесно да се соберат и складирање. ③ ПРИЛАГОДЛИВИ подложка за нозе - На подложка за нозе може да се прилагоди со две избори според вашите бебиња висина.Уживајте Доживотна Гаранција.① УДОБНО И БЕЗБЕДНО - Мека поместена седиште со уникатен НЕ-ЛАДНО функција нуди голема удобност дури и во зима замрзнување.

Основни карактеристики

Material:

Најдобри понуди