• Обновено
Nuby Чекор До Столче, Боите Можат Да Се Разликуваат

Nuby Чекор До Столче, Боите Можат Да Се Разликуваат

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Совршен за години и млади деца, тоалет обука, тоне.Не пропадна врвот и на дното, практични, лесни, преносливи.Висок Квалитет, Издржливи - држи до 800 Фунти/360 Кг.Највисок Квалитет, Лесен за Чистење.Боите варираат : Сина, Црвена, Жолта, Зелена.Опис на производот Оваа Nuby Чекор-Up Столче има не се лизга врвот и не-пропадна база, која додава на здрав и лесен дизајн.Тоа држи до 360 килограми и е совршена за добивање на оние тешко да се постигне места.Текстура површината дава неопходна потпора за безбедна употреба, и тоа е доволно мал за да ги зачувате дискретно.Од Производителот Nuby чекор столица.

Основни карактеристики

Најдобри понуди