• Обновено
Alayna Медиокритет Обука Седиште Тоалет w/ Чекор Столче Скала & Поздравниот Стража, Деца Години Тренер w/ Рачки. Здрав & Количка. Не Се Лизга Чекори & Анти Лизга Влошки. Пр?

Alayna Медиокритет Обука Седиште Тоалет w/ Чекор Столче Скала & Поздравниот Стража, Деца Години Тренер w/ Рачки.

Rating 
DEN 1031.76

Залиха
Во магацинот.

Против пролизгување влошки под седиштето и нозете спречува медиокритет од лизгање го чува безбедно за вашето дете да учи да одат медиокритет.Вграден-во широк не се лизга чекор го прави ова само уште една забава нешто да се искачи лесно и безбедно.Нашиот сите пластични дизајн е одлична за лесен и хигиенски средства за чистење.Оваа медиокритет седиште со чекор скала отвора ефикасно и stows далеку лесно одржување на вашата бања достапни за младите и старите.Contoured седиштето нуди удобни и безбедни седишта за бебе со анти-лизга влошки под за стабилност.На медиокритет стол огради лесно за практична и лесно складирање максимизирање простор.Оваа Alayna медиокритет обука седиште претвора вашиот тоалет во безбедна и деца-friendly оној кој ќе им даде на вашето дете нови независност и мотивација.ПРИЛАГОДЛИВИ ЧЕКОР – се одликува со прилагодливи широк не се лизга чекор со две височини правејќи го овој тренер погодна за сите возрасти.ЛЕСНО СОБРАНИЕТО / САНИТАРНО – Ова медиокритет обука седиште е лесно да се соберат.На contoured седиште со отстранлив поздравниот guard нуди и удобно седење и е лесно да се чисти.Вклучува прилагодливи ногарки кои се приспособат на различни тоалет височини.ВОДЕЧКА ИНДУСТРИЈА на ПОДДРШКА за КОРИСНИЦИТЕ - Ќе може да продолжи да се потпираат на нас да понудат на пазарите' повеќето конкурентни цени, спарени со водечка индустрија на поддршка на корисниците, и сите поддржани од страна на една година, полн производителот.УДОБНО & ЗДРАВ - се Врти возрасни-големина тоалети во дете пријателски обука места за да се обезбеди дека децата се чувствуваат безбедно и сигурно.НАЈДОБРО ОДГОВАРА ЗА Одговара на повеќето стандардни големина тоалети со висина од 13.Тоа, исто така, има рачки за лесно и безбедно качување и безбедни седишта.

Основни карактеристики

Најдобри понуди