• Обновено
EKDJKK Чекор Столче Дрвени Чекор Столче за Возрасни и Деца, Преносни Ноќни Чекор Столче Дрвени Медиокритет Обука Столче за Кујна, Спална соба, Дневна Соба, Купатило

EKDJKK Чекор Столче Дрвени Чекор Столче за Возрасни и Деца, Преносни Ноќни Чекор Столче Дрвени Медиокритет Обука

Rating 
DEN 318.48

Залиха
Во магацинот.

【За Возрасни】Ние сите треба висина помош.Оваа дрвени чекор столче е вашиот склопот на кујната чекор столица. 【За Деца】Ова е голема децата чекор столче, лесно да се движите и се умерени во висина.Вашите деца ќе треба на детето бања столица. 【Дрвени】Може да допре сè, цврсти дрвени чекор столица-научни дизајн, висока густина и цврстина. 【Големина】За 30x20x11.5x8.5cm/11.8x7.8x4.5x3.34inch(Lx Wx Hx пониска височина). 【Апликација】Совршен солидна кревет столче за постарите, години, деца,возрасни, миленичиња и сл.Совршен помагање на чекор столче мебел за спални, кујна, тоалет, канцеларија, градина, итн.За Возрасни : Ние сите треба висина помош.Оваа дрвени чекор столче е вашиот склопот на кујната чекор столица.За Деца : Ова е голема децата чекор столче, лесно да се движите и се умерени во висина.Вашите деца ќе треба на детето бања столица.Дневна Соба : Тоа исто така може да се користи како footstool во дневната соба или една убава footstool под биро.Дрвени : Може да допре сè, цврсти дрвени чекор столица-научни дизајн, висока густина и цврстина.Подароци : Тоа може да биде добар подарок за вашите пријатели или со вашите мали деца.Specification Material : Wood Color : Primary Size : За 30x20x11.5x8.5cm/11.8x7.8x4.5x3.34inch(Lx Wx Hx пониска височина)Пакет се вклучени : 1pc x Дрво чекор столица.

Основни карактеристики

Најдобри понуди