• Обновено
KOADOA 2 Чекор Столче за Деца, Столче за Деца Тоалет Медиокритет Обука за Миење Страна, Деца Бања Столче Кујна Чекор Столче со Лизга Отпорни на Мека Сила, Двојна Висина &

KOADOA 2 Чекор Столче за Деца, Столче за Деца Тоалет Медиокритет Обука за Миење Страна, Деца Бања Столче Кујна

Rating 
DEN 671.52

Залиха
Во магацинот.

Површината на два чекори се целосно мек зафат гума.1 чекор, 6 Висока x 11 широк x 5.Нашите столици не само што се неверојатно корисни, но стилски, како и, и со цел да одговара на било какви куќа декорација со чиста бела сива боја шема за БЕЗБЕДНОСТ и СТАБИЛНОСТ : KOADOA чекор столици за деца има пошироко никој лизга од областа на општата тоалет обука чекор столица.БЕЗБЕДНОСТ и СТАБИЛНОСТ : KOADOA чекор столици за деца има пошироко никој лизга од областа на општата тоалет обука чекор столица.

Основни карактеристики

Најдобри понуди