• Обновено
Милијарди Дрвени Деца Кујна Чекор Столче Помошник, Количка за Деца Години Сива и Бела

Милијарди Дрвени Деца Кујна Чекор Столче Помошник, Количка за Деца Години Сива и Бела

Rating 
DEN 3359.76

Залиха
Во магацинот.

25" широк на страна со виткање шарки).Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Тоа бара тешко било собранието – сите што треба да направите е да се вежба во нозете – и огради лесно за практично складирање.Набори до 11" x 17".Преносливи со подароци.Безбедноста на Прво место : Затворена од три страни за да се обезбеди вашето дете не се лизга – или да се соочи со отворен страна далеку од контра, па тој може да се добие во и надвор од себе, – и нема footholds за децата да latch за да и се искачи надвор.План започнува на датумот на купувањето.Има две внатре брави за да се обезбеди страна виткање ѕидови кога столче е отворена.Оваа бела и сива дрвена столица е стилски и модерен и ќе додадете на вашата кујна оркестарот наместо на земање далеку од тоа.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Димензии : Столче мерки е 36,5" високи x 17" широк (17.Сива и Бела Шема : Дизајнирани да одговараат на различни кујни, оваа дрвена детска' кујна столче е насликан во модерна бела боја со сиви уреденост.75" висока (не висина прилагодливи).За Малку Помошници : Ова сигурно чекор столче е совршен висина за вашиот littles од нив да се стигне до контра и да потоне, па тие може да се мијат себе или "помош" што како се работи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди