• Обновено
Чекор Столче, Цврсто Дрво Чевли Кабинет, Мултифункционални Дрвена Клупа, Клупа, Turnable Столче (Боја : 1) ZJ666 (Боја : 2)

Чекор Столче, Цврсто Дрво Чевли Кабинет, Мултифункционални Дрвена Клупа, Клупа, Turnable Столче (Боја : 1) ZJ666

Rating 
DEN 1992.00

Залиха
Во магацинот.

Крупните чекори : единствен чекор дизајн имитира нормален скали.Се постави и се движи оваа скала лесно без гребење вашиот тврдо подот.Стои на столицата мора да се задржи двете нозе на средината на столче, така што изметот може да биде балансирана со сила.Компактен и задно скала може да се стави во плакарот или агол.Цврсто дрво материјал, цврста и стабилна, силна носивоста. "Добредојдовте на нашиот shop Happy shopping All производи во оваа продавница се проверуваат и тестираат, и може да се купи со доверба.Ако имате било какви прашања или други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот во времето, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга"Тоа, исто така, може да се користи како столче кога ќе треба одмор.Простор за заштеда на дизајн на чекор столче стол.Име на производ : Чекор stool Material : цврсто дрво material Gross тежина : 7 kg Bearing капацитет : 100 kg Number на педали : два-чекор ladder Whether да се соберат : noquantity : 1 The големина може да се разликува малку поради мерење причини.Ве молиме преовладуваат во kind Note : Ние само го продаде чекор столици, нема други products This производ само продава чекор скали и не содржи други производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Пораки, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Здраво, ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, услуга на клиентите е онлајн 24 часа, нашата продавница ќе ви овозможи со најдобра услуга и решавање на вашите прашања.За повеќе во врска со производи, ве молиме да пребарувате "ZJ666".

Основни карактеристики

Најдобри понуди