• Обновено
HYCQ Мини Steppers го исклучите Домаќинство Губење на Тежината Машина Замав Машина Фитнес Опрема Тенок Пресврт Stepper - Педалата Машина

HYCQ Мини Steppers го исклучите Домаќинство Губење на Тежината Машина Замав Машина Фитнес Опрема Тенок Пресврт

Rating 
DEN 16367.76

Залиха
Во магацинот.

▼ Здрав дома тренер со стабилна метална рамка и ниски-бучава апсорбери - со проширувач отпор канапи за дополнителна обука на раката и рамото области. ▼ Замав stepper страна доаѓа со обука компјутер кој разновидна - автоматски switchable - прикажаните вредности како на времето за обука, чекор брои во минута и калории изгори. ▼ На отпор ниво е индивидуално се прилагодува на вашиот личен фитнес ниво -тоа го прави stepper само како соодветни за постари, како и почетници да се користи. ▼ Совршен тренингот уред за добро заоблени тренингот : работи надвор abs, нозете, бутовите и целиот долниот дел од телото. ▼ Преголеми, не се лизга упатуваа површини со анти-лизга рабови се обезбеди сигурна тренингот кога обука на Stepper - максимална корисникот тежина до прибл. 120 кг.Кутија Contains1 x Stepper1 x прирачник за Корисникот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди