• Обновено
QAZWC-А1 Вертикална Алпинист Машина, Дом Салата за Вежбање Виткање Качување Машина,Затворен Вежба Машина, Фитнес Stepper за Целото Тело Кардио

QAZWC-А1 Вертикална Алпинист Машина, Дом Салата за Вежбање Виткање Качување Машина,Затворен Вежба Машина, Фитнес

Rating 
DEN 1891.20

Залиха
Во магацинот.

Тоа може да се постави на ѕид или во простор за складирање.Алпинист се справи со опкружува со дебели сунѓерот душеци, кој може да му одолее на пот, зголемување на триење и спречување на спортски повреди.Полно Тело, Workout Target да нозете, рамената, рака, на стомакот и на јадрото на телото.LCD Монитор Дигитален дисплеј може да mointor вашето време, брзина, растојание и калории изгори, обезбедување на ефикасен план за обуки и снимање на вашиот тренингот време и сите ваши фитнес напредок за да бидете мотивирани.Преку имитира природни качување процесот на човечкото тело, вежба за целото тело на мускулите, изгори вашиот масти и задржи фитнес.Тоа лесно Може да се чуваат, укината, и се пресели.Можете да се чувствувате горат рок од неколку минути за користење на оваа вертикална алпинист машина.Ова Вертикална Алпинист е одлична за домашни салата за вежбање.Одлична Вертикална Climber This алпинист машина дизајнирана со триаголен структура, за да се обезбеди силна стабилност.2-во-1 Дизајн Оваа машина ги Комбинира качување машини и фитнес велосипед, можете да изберете да качување или велосипедизам.Одлична кондиција climbers уживаат ниско влијание, високо калории вежбање дома.Целото Тело Тренингот Ова stepper машина испорача апсолутната максимална целото тело тренингот.Компактен виткање и лесно складирање.Чекори за Виткање Storage Easy Виткање со 3 Steps When не е во употреба, вертикална чекор машина лесно може да се здипли и се става во аголот.Одлична за домашни салата за вежбање во текот на изолација период.Фитнес машина ефикасно ги комбинира функциите на долниот дел од телото stepper и горниот дел од телото алпинист да се изврши целосна тело вежби.Поддржува до 330 кг.Оваа машина ви дава добра кардио тренингот без да навлегува во салата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди