• Обновено
CakCity Жените Види Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Кварц Аналогни Види за Девојки Дами Едноставни Модни Виножито Круг Dial Креативни Шарени Унисекс Зглоб Часовници

CakCity Жените Види Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Кварц Аналогни Види за Девојки Дами Едноставни Модни Виножито

Rating 
DEN 695.76

Залиха
Во магацинот.

Моден Тебе Виножито Бирање : единствена креативна виножито бирање, светли бои, менување бои во различни времиња, забава за да го проверите времето.Стилски, практични и елегантен дизајн, да се создаде убава аналогни зглоб види за вас.Издржливи & Удобно Женска Часовници : Цинк легура случај, од не ' рѓосувачки челик водоотпорен бенд и тока, цврсти и издржливи.Должината на ткаени метал бенд е лесно да се прилагоди, да ви даде удобно носење искуство.Прецизни Часовници за Жени : Јапонски прецизност кварц движење, обезбедување на прецизни и точни времето.Идеален за разни бизнис, секојдневен, активности на отворено или секојдневна употреба.Водоотпорен Види : водоотпорен до 30m (100ft), погоден за секојдневна употреба, како што се миење на рацете, врнежлив ден, потење и кратко потопување во вода.Ве молиме не притиснете било кое копче во вода или носат овој часовник за продолжен подводни активности (како што се нуркање и сл.).Не го изложувајте се види на жешка вода и пареа.Совршен Подарок Избор : Ова се види доаѓа со прекрасен подарок кутија, прирачник и алатка за да се прилагоди на бендот.Тоа е одличен подарок за дамите на родендени, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, свадби, партии и годишнини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди