• Обновено
Женски Спортски Дигитален часовник, Водоотпорен Аналогни Зглоб Часовници за Жени

Женски Спортски Дигитален часовник, Водоотпорен Аналогни Зглоб Часовници за Жени

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

Ги исполнуваат секојдневно врнежлив ден, се мијат рацете, ладна вода итн, но во вода не работат било копчиња.Редовно проверете дали pin помеѓу рака и рака е пролет-натоварени за да се спречи тоа од се извади или носи.Dial дијаметар : 42mm/1.62 во Најкус рака должина : 12.

Основни карактеристики

Најдобри понуди