• Обновено
Timex Почит Мажите Цитат 42mm Кварц се Види со Нерѓосувачки Челик Рака

Timex Почит Мажите Цитат 42mm Кварц се Види со Нерѓосувачки Челик Рака

Rating 
DEN 1799.76

Залиха
Во магацинот.

Увезени.Прилагодливи сребро-тон 20mm нерѓосувачки челик проширување бендови се вклопува до 8-инчен зглоб турнеја.Сребро-тон за бирање со делумна арапски numerals на датумот, прозорецот на 3 часот.Сребро-тон 42mm месинг случај со отпорно на гребење минерални кристално стакло.Indiglo светлина-up види dial; luminant раце.Отпорни на вода до 50m (165ft : во принцип, погоден за кратки периоди на рекреативни пливање, но не нуркање или нуркањето.

Основни карактеристики

Најдобри понуди