• Обновено
Мажите се Види Спортски, Воени Дигитални Дуплото Прикажување Водоотпорен, Мода Тактички Часовници за Мажи

Мажите се Види Спортски, Воени Дигитални Дуплото Прикажување Водоотпорен, Мода Тактички Часовници за Мажи

Rating 
DEN 503.76

Залиха
Во магацинот.

Не работат никакви копчиња во вода Ноќ визија ладна светлина, така што лесно може да се прочита на време дури и во темнината Висока цврстина минерални калено стакло огледало, јасно читање, трајни, носат-отпорни, и нула-доказ Мека и еластична висок квалитет смола watchband, погоден за сите видови на рачниот зглоб, ќе биде цврсто фиксирани на вашиот зглоб 4 не се лизга метални копчиња, лесен за ракување, така што тоа е лесно да се исполнат секојдневна употреба Dial ширина : 52mm/2.70 во Минималната дебелина : 16.

Основни карактеристики

Најдобри понуди