• Обновено
origset Спортски Види Човек Подарок Мода Младите Силиконска Гума Жени, Девојки, Момчиња, Деца Повик за врвка за околу Часовници Популарни 50 МЕТРИ Водоотпорен Желе Квар

origset Спортски Види Човек Подарок Мода Младите Силиконска Гума Жени, Девојки, Момчиња, Деца Повик за врвка

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

1.Голема Големина 45mm Загатка Види Храна одделение силиконски меѓусебно свила-чувство прилагодливи рака бенд со нерѓосувачки челик тока затворање, модерен, шармантна и издржливи.Најдобро е погодна за повик за да се облекува облека. 2.Шарени печатење со Јапонски кварц движење, аналогни на екранот и 2 години живот Seiko батеријата.Нерѓосувачки челик назад, круната и завртки.Строго квалитет се проверуваат пред пратката .Отпорни на вода до 50m, погодни за пливање. 3.Специјално дизајниран и направен од Висок квалитет види цел за сопствена употреба, исто така, како подарок за мајка, Татко, сопруга, сестра, девојка, пријатели, за медицинска сестра, ученик, наставник ,тинејџери итн. 4.Види Глава 45mm Дијаметар, 22mm Широк и 245mm Долго Прилагодливи Рака. 5.Уникатен стил вода трансфер целосна печатење на рака со истиот печатење види dial лице.многу добар изглед. 1.Променливи Мазна Еко-пријателски ROHS Помина обоени Силиконска Гума бенд со Масло Спреј , се Чувствува Како Свила. 2.304 L ' рѓосувачки Челик тока , задниот поклопец, навртки , круна, не грижете се, тоа ќе рѓа кога го фати вода. 3.Специјален дизајн на водоотпорен , можете да го користите во нормален живот и пливање 4.Унисекс големина 40mm види глава. 22mm широк и 250mm долго рака одговара за човекот , жени , деца врвка за околу 5.Уникатен стил вода трансфер целосна печатење на рака со истиот печатење види dial лице.многу добар изглед. 6.Загатка дизајни жолта за аутизам свеста teenages . 7 .reloj де жените желе рачни часовници став mujer deportivos.

Основни карактеристики

Најдобри понуди