• Обновено
Plasticpro 7 оз за Еднократна употреба Пластични Средна Тежина Јасно Пиење Чаши [100 Брои]

Plasticpro 7 оз за Еднократна употреба Пластични Средна Тежина Јасно Пиење Чаши [100 Брои]

Rating 
DEN 191.76

Залиха
Во магацинот.

Plasticpro 7 оз за Еднократна употреба Пластични Чаши 100 Брои.Секоја Торба Доаѓа Со 100 Трајни Чаши За Пиење.Јасно & Трајни Квалитет Чаши Се Одлична За Пиење, Миење, Дегустации, Излети,partys, Урина тестови, тестови за овулација, Бања употреба и Повеќе и за Секој Ден Употреба.БЕЗБЕДНОСТ : Вашиот Saftey е наш Приоритет Нашите Чаши Се PBA & Led Слободни.И Recycable Да се заштити Enviorment.ПЛАСТОВИДНО, ЈАСНО, И MEDIUMWEIGHT - Овие пластични чаши за пиење им овозможат да ги исполни сите ваши потреби.Можете да ги користите за роденден партии, церемонии, годишнина настани, Црквата настани, излети, езерото партии, кампување, семејни јадења, СКАРА партиите, Божиќ и многу повеќе.Plasticpro 7 мл пластични партија чаши имаат точна големина за да уживате во ладни пијалаци за летна забава.Од роденден партии да фестивали во канцеларија, сода и сокови се потребни за да примами сите и остварување на социјалната интеракција само голема, и овие пластични чаши за пиење се дизајнирани со тоа на ум.Нашите пластични чаши се нарачана за социјални настани и да се направи голема прифатлива избор отколку со користење на стакло чаши.Ние направија нашите чаши со високо квалитетни пластични материјали што е бесплатно на BPA, ПВЦ, или ЈП.Тие се цврсти, лесни и функција костец заедно страни за лесно задржете за да се спречат несреќи предизвикани од лизгање од вашата рака.(овие чаши се исто така многу ppular употреба bfor бања чаши, миење на задржи, овулација тестирање, &урина чаши) Можете да ги пополните со течности без протекување, вклучувајќи и вода, сокови, пијалаци, сода, возрасни пијалаци и повеќе.Тие, исто така може да се користи за десерти како овошје, сладолед, Jelo, кукла, пусти и повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди