• Обновено
16 Оз. Двоен Ѕид Изолациони Чаши Кафе - 50 Пакет, за Еднократна употреба Хартиените Чаши, Без Ракави е Потребно, Графички Земи 'n Оди Куп - Дом, Канцеларија, Кафе (50 Чаши С?

16 Оз. Двоен Ѕид Изолациони Чаши Кафе - 50 Пакет, за Еднократна употреба Хартиените Чаши, Без Ракави е Потребно,

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

БЕЗ РАКАВИ е ПОТРЕБНО : Со цврст изградба и двоен-изолирани ѕидови, овие чаши кафе ќе ги чува топли пијалаци топла тоа е неопходност.Бидете сигурни дека никогаш не се кандидира од акциите со овој 50 - пакет на зграби-и-оди чаши кафе!. 16 УНЦА ЧАШИ КАФЕ : Совршен за дом, канцеларија, кафетерија, кафулиња, кафуле, настани, и повеќе, смело го прослават вашиот љубов на кафе со овие кафе-тематските чаши!На двапати ѕид изградба обезбедува супериорни топлинска изолација без скапи ракави или непотребното двојно редење.Совршен за on-the-go топла coffees, топла cocoas, супа, јаболковина, ова изолирани првенство ја намалува кондензацијата дека ќе ја ослабне надворешни ѕидови со поли-обложена внатрешни работи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди