• Обновено
[140 Пак] 3 мл. Бела Хартија, Чаши, Мали Расположливиот Бања, Еспресо, Миење На Устата Чаши

[140 Пак] 3 мл. Бела Хартија, Чаши, Мали Расположливиот Бања, Еспресо, Миење На Устата Чаши

Rating 
DEN 191.76

Залиха
Во магацинот.

3 мл.бела хартија, чаши [140 Брои] е голема како еспресо шолја, бања чаши, снимен чаши, деца пијат чаши, медицина чаши и миење чаши.Валани rim за цврстина и сила и да се избегнува deforming.На подебели од вообичаените хартија ѕид го прави одличен избор за топла или ладна и е течење-доказ.Поделени во повеќе пакети за лесни за складирање.Класична бела боја прикажува и во било прилагодување, се тоа бања, партија маса, еспресо бар.

Основни карактеристики

Најдобри понуди