• Обновено
Партија Essentials Мека Пластика 12-Унца Партија Чаши/Tumblers, 40-Count, Избрани Неонски

Партија Essentials Мека Пластика 12-Унца Партија Чаши/Tumblers, 40-Count, Избрани Неонски

Rating 
DEN 333.60

Залиха
Во магацинот.

Останува нашата цел за да заработите вашата доверба преку традиционалниот начин на кој ние работиме.Преку нивната посветеност за високиот квалитет на нивните производи и услуги, Северозападно Претпријатија продолжува да заработи репутација како лидер во партијата индустрија и довербата и лојалноста на нивните потрошувачи.Очила можат да бидат страна се мијат и се користи или едноставно се отстранува за супер лесно чистење-up.Како што можете да видите во слика, тие се дизајнирани за да се координира со едни со други.Северозападно Претпријатија е традиционална семејна компанија со повеќе од 25 години искуство во партијата материјали и храна услуга disposables.Ако сте чувство креативни, обидете се да се направи вашиот прибор за јадење место прилагодувањата во Неонски Brights салфетка врзани со светло-обоени лента за храбар уште поканува на табелата.Од dinnerware, прибор за јадење и пехари за да им служи на опрема, табела ги опфаќа и повеќе, Северозападно Претпријатија има само право партија essentials достапни на .Кога се комбинираат со едноставни бели чинии, своите живописни нијанси магично се трансформира дури и humblest на партиските маси во око-фаќање на фестивал на бојата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди