• Обновено
Pantryware Essentials ЈП Кафе Ракави-100 Pantryware Essentials Кафе Ракавите се Вклопува, 10 мл. - 20 мл. Чаши (Пакување од 100), Природни Kraft

Pantryware Essentials ЈП Кафе Ракави-100 Pantryware Essentials Кафе Ракавите се Вклопува, 10 мл. - 20 мл. Чаши

Rating 
DEN 279.36

Залиха
Во магацинот.

Одлична заштита за вашите раце кога кафето е топло.Одговара на речиси секое кафе 10-20oz е.Голем плус на продавници за кафе, авто-служи вклучена линии, кафетерии, и канцеларија за пауза соби.За подобар стисок на чаши, ова ракав карактеристики брановидни хартија од внатрешноста за да се спречи ракав од на лизгање исклучување на вашиот првенство.Пакетот доаѓа со 100 кафе ракави.Провизии се повлечеме од Суштинско значење Кафе Ракави - Одговара на 10 мл.до 20 мл.Чаши (Пакување од 100).

Основни карактеристики

Најдобри понуди