• Обновено
Dixie Perfec Допир Domed Топла Чаша Капак за 12 Унца/16 Унца, Црна, 500 Count

Dixie Perfec Допир Domed Топла Чаша Капак за 12 Унца/16 Унца, Црна, 500 Count

Rating 
DEN 1439.76

Залиха
Во магацинот.

1 кутија од 500 капаци.Лесно да се напие од кога сте во движење.Црна пластика купола капак.Sip преку дупка.Се вклопува 12 унца и 16 унца.Вистински Dixie Капаци се гарантира да ве молиме вашите заштитници.Овие црни domed капаци направи сметководствена две чаши лесно, бидејќи на своите тесни одговара.Лесно да се пијат во движење со sip преку дупка.Со condiment идентификатори тоа е лесно за вас и вашиот клиент да знаеш што е додадена.Со цел да се вклопи 12 унца и 16 унца Perfec Допир Топли Чаши.

Основни карактеристики

Најдобри понуди