• Обновено
Амазон Основите Compostable 16 оз. Топла Хартија Првенство, Пакување од 500

Амазон Основите Compostable 16 оз. Топла Хартија Првенство, Пакување од 500

Rating 
DEN 1660.32

Залиха
Во магацинот.

Compostable во комерцијални објекти.Соодветни простории, може да не постои во вашата област.Дизајниран да се одржи топла течност; идеален за служат кафе, чај, и други запотен пијалоци.Направени на здрав бела хартија и PLA ламинат.Пластовидно дизајн на простор за заштеда на меморија и лесно издавање.Опис на производот Основите Compostable 16 оз.Топла Хартија Првенство, Пакување од 500 Од Производителот Основи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди