• Обновено
CucinaPrime 100 Пакување Хартија за Кафе, Топли Чаши БЕЛО со Туристички Капаци и Ракавите - 16OZ

CucinaPrime 100 Пакување Хартија за Кафе, Топли Чаши БЕЛО со Туристички Капаци и Ракавите - 16OZ

Rating 
DEN 935.76

Залиха
Во магацинот.

ЧАШИ - 100 16oz Бела Хартија Топли Чаши-Чаши содржат полиетилен обидел да спречи протекување и мазна валани rim за дополнителна издржливост.Овие чаши се совршен за секого во движење.Избегнувајте чистење со овие еднократна употреба и рециклираат чаши.КАПАЦИ-100 Пластични Патување Капаци-изработени од полипропилен материјал.Внатрешниот прстен овозможува побезбедна, течење-отпорни одговара и го намалува pop-off инциденти.Ракавите-100 Хартија Топла Ракави-здрав лесни брановидни ракав додава дополнителен слој на изолација за да се задржи пијалоци топло и да се спречи против изгореници.Одлично за кафе, чај или било какви други топли и ладни пијалоци.Овој комплетен сет е идеален за дома, канцеларија, и за бизнис употреба.Празни чаши и ракавите се обезбеди добра можност за прилагодување, за било кој магазин, забава или свадба.Прибл.Ја заматува 16oz : Висина 5-7/16" Топ Дијаметар 3-1/2" База Дијаметар 2-1/4".Полиетилен обидел да спречи протекување.Мазна валани rim за дополнителна издржливост и течење отпорни на капакот се вклопуваат.Мат финиш.Пластовидно.Рециклираат.Издржлив материјал полипропилен со мазна sip дупка.Екстра простор за froth или шлаг крем.Внатрешниот прстен овозможува побезбедна, течење-отпорни одговара и го намалува pop-off инциденти.Воскресна усна намалува spills и го подобрува пиење удобност.Пластовидно.Рециклираат.Здрав, лесни брановидни ракав додава дополнителен слој на изолација за да се задржи пијалоци топло.Помага во заштита против изгореници, spills, и нота.Рециклираат.За повеќе употреби.Понуди безбедно, преносни топли пијалаци потрошувачка.Совршен за извршување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди