• Обновено
Надгради 22 во Големина од не ' Рѓосувачки Челик Chafing Јадење, Отворено Јадења Поставени Многу Погоден за Кампување Двор Партија Привремена Храна, Греење Сирење Сирењ

Надгради 22 во Големина од не ' Рѓосувачки Челик Chafing Јадење, Отворено Јадења Поставени Многу Погоден за

Rating 
DEN 4103.76

Залиха
Во магацинот.

Името на круг виткање јадење stove Material410 нерѓосувачки steel Features Keep топло dishes Applicable хотел ресторани, итн.Сите челик lid Anti-drop Durable Hook заградата/интимни design Anti-scalding справи/се шупливи design Foldable stand Storage да се зачува простор.Значителна Детали - Карактеристики на тешки застане за да обезбеди стабилност.Надгради 22 во Големина од не ' Рѓосувачки Челик Chafing Јадење, Отворено Јадења Поставени Многу Погоден за Кампување Двор Партија Привремена Храна, Греење Сирење Cheese Welcome до нашата продавница, ние сме посветени на производство на високо-квалитетни производи, и да се потрудиме да ви обезбедиме навремено и се грижат услуги, ако имате било какви предлози за производи, можете да се чувствуваат слободни да оставите порака да контактирате со нас, ние ќе бидеме во рок од 24 часа Даде задоволителен одговор рок.Една од најголемите предности на оваа chafer е дека ќе може да послужи директно од фурната или stovetop користење на широк нерѓосувачки челик рачки за лесно да транспорт на чинија.Chafing Јадење Вклучена во Собата : Трајни Изградба - ова chafer е изграден да го издржат барањата на вашата угостителство облека или вклучена линија.Ќе не страдаат од било загуба!Ние ќе го достави во рок од 15-20 дена по купувањето.На покачена полица позиции топлина во близина на вода пан, одржување на вашата храна е совршен служат температура за неколку часа.Кликни / Додади во Кошничка /, ви посакувам среќен шопинг.

Основни карактеристики

Најдобри понуди