• Обновено
Winco 708 Круг Круна Chafer, 6-Четвртиот

Winco 708 Круг Круна Chafer, 6-Четвртиот

Rating 
DEN 7024.56

Залиха
Во магацинот.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 18/8 нерѓосувачки челик конструкција со огледало финиш.Тркалезна 5 четвртиот капацитет.Вклучува вода пан, храна пан, куполата на покритие и 1 гориво за носител со капак.Домот тркалезна форма.Дрвени детали за рачки.Winco претставува својата Круна Chafer (708) која е исклучиво наменета за формални прилики како што се свадби, банкети, и ангажирање лица.Нејзините најдобрите квалитет и елегантни детали се совршени за вашиот најголем descerning клиенти!Тоа е направено од нерѓосувачки челик за најголема издржливост.Капацитет : 5 qt, Круг.Вклучува храна пан, вода пан, куполата покрие, и еден гориво држачот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди