• Обновено
Southwire МАШИНА, ПЛАСТИЧНА ЦЕВКА, Модел:PLACUT

Southwire МАШИНА, ПЛАСТИЧНА ЦЕВКА, Модел:PLACUT

Rating 
DEN 335.52

Залиха
Во магацинот.

Нашите пластични цевки и цевки машина има не се лизга костец и силна нерѓосувачки челик сечилото што го прави сечење на пластични цевки лесно.Издржлив дизајн за солиден употреба.Заклучување latch овозможува лесно една рака операција.Не се лизга контрола обезбедува сигурен зафат во лоши временски услови.Пластична цевка Машина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди