• Обновено
Луле-PRO 158M Магнетни Метални Цевки за Сечење Водич, 1-5/8 во, Челик

Луле-PRO 158M Магнетни Метални Цевки за Сечење Водич, 1-5/8 во, Челик

Rating 
DEN 455.76

Залиха
Во магацинот.

Вклучува (1) 1-5/8" Водич.Намалувања на 45°, 90°, 22.5°, и седло се намали.Лесни уште издржливи метална конструкција.Магнетни, Флексибилни "засекогаш зглоб".Луле-Pro Водичи се лесен-за-користење шаблони кои обезбедуваат лесен водич за означување на намалувања на цевки.Заштеда на време и пари со помалку отпад и подобро се вклопуваат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди