• Обновено
BrandTech 4340060 16mm 55 Цевки Бела Полипропилен Тест Цевка Багажник, 5 x 11 Цевка, -20 до 90 Степен C Температурата на работа (Пакување од 5)

BrandTech 4340060 16mm 55 Цевки Бела Полипропилен Тест Цевка Багажник, 5 x 11 Цевка, -20 до 90 Степен C Температурата

Rating 
DEN 1920.96

Залиха
Во магацинот.

Accommodates 55 цевки со дијаметар до 16mm; бело.Цевка позиција формат : 5 x 11. Полипропилен рек прилепува заедно за лесна монтажа, здрав изградба, пластовидно, и е достапен во четири бои.Нема да плови во вода бања; alphanumerical позиции за чист примерок идентификација.Широк простор помеѓу позиции; оперативен температура -20 до 90°C; autoclavable на 121°C.

Основни карактеристики

Најдобри понуди