• Обновено
LaserLyte Резултат Tyme Тренер Целна со Точка на Влијанието на Екранот и Timed Игри за Реактивен Ласерски Снимање и Сува Оган Пракса

LaserLyte Резултат Tyme Тренер Целна со Точка на Влијанието на Екранот и Timed Игри за Реактивен Ласерски Снимање

Rating 
DEN 5438.88

Залиха
Во магацинот.

ЕДНОСТАВНОСТА НА КОРИСТЕЊЕ : одлично за експерти или почетници, воз во затворен простор, без користење живеат муниција – Предизвик пријатели на забава конкуренција со вклучени во целосна големина и компактен обука пиштоли.КОМПАТИБИЛЕН : Работи со сите Laser Lyte Ласерски Тренери.ОБУКА : Резултат Tyme Цел може да се употреби во ОБУКА на владата да се трага повеќе ласерски влијанија и приказ на бодови или во РЕЗУЛТАТ TYME режим за 5, 10 и 15 вториот снимање интервали.РАЗНОВРСНА : Застане цел на секоја рамна површина или висат на ѕидот со дупка на грбот на целните за повеќе тренинг опции. 147 Led диоди светне.Резултати од 4 до 10 поени по истрел.Пракса начини на оценки сите снимки.Тајмерот на владата : 5, 10, 15 секунди.Предизвик за повеќето поени!.Слободна игра на владата.Нема време на снимање.Резултати сите снимки.Пракса прецизност.Пракса брзина.Тајмерот режим. 5, 10, 15 вториот одбројување.Резултати сите снимки во поминатото време.Предизвик за висока оценка.Пука на повеќе цели.Пука од различни агли.

Основни карактеристики

Најдобри понуди