• Обновено
TOROCAT Чаша Вода во Стомна со Капак и се Справи со, 1 Литар 33 Унци Вода во Стомна Сокови Кафе Млеко Вино Iced Чај Jug Sangria Лимонада пијалаци Carafe Топла/Ладна Вода

TOROCAT Чаша Вода во Стомна со Капак и се Справи со, 1 Литар 33 Унци Вода во Стомна Сокови Кафе Млеко Вино Iced

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

★ 【Нерѓосувачки Челик Капак】★ Стакло југ со филозофите на херметичкиот капак е совршен стакло стомна за сервирање вода за секоја прилика и го подобрува секоја маса.BPA free, течење доказ капак држи ладни пијалоци, свежо и вкусно и подолго. ★【 Пијат Насекаде】★ Погодни за употреба во затворени простории и на отворено.Одлично за собири, забави, скара.Мора да се има за дома, канцеларија, ресторани, барови, базени.Совршен за да се подготват и да се служат ладни или топли пијалаци, вода, вино, кафе, iced чај, овошје исполнет сокови. ★【Голем Капацитет】★1000ml/30oz, доволно голем за вашето семејство секојдневно да се пие или се забавува гостите во партијата.Димензии : висина-25cm/9.8 во дното дијаметар-11cm/4.3 во, капак дијаметар-9cm/3.5 во.Стаклото стомна добро се вклопува во повеќето фрижидери. ★【Во ред за Топли и Ладни Вода】★работната температура е од 0 до 300 ℉,па без разлика Врела Вода или Мраз Вода , можете да истурете го во Чаша Стомна директно. ★ ПИЈАТ БЕЗБЕДНО ★ Ова акрилик стомна е да се загрози-доказ и се отпорни.Исто така, со својот здрав справи и стабилна основа, тоа е безбедно и трајни производи за вашата секојдневна употреба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди