• Обновено
DecorRack Големи Вода Carafes со Флип Горниот Капак, 50 Мл Секоја, -BPA Free - Пластични Сок Стомна, Decanter, Југ, Служи Iced Чај, Вода, Совршен за на Отворено, на Плажа, на Пикник, на Парт?

DecorRack Големи Вода Carafes со Флип Горниот Капак, 50 Мл Секоја, -BPA Free - Пластични Сок Стомна, Decanter,

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

Премиум Квалитет, Транспарентен, Јасен, Големи Шишиња со Вода со Црна Капаци, 1,5 Литри Капацитет на Секое Шише (50 Течност Унци).Содржи Шарки, Флип-Топ Табот Дека Лифтови Лесно, Останува Отворена и Надвор од Патот Додека се Фрлаат, Тесен Врат Овозможува Удобно Задржете, Широко Устата, Го Прави Лесно да Додадете Коцки Мраз, Чај Кеси, Овошје.Лесно да се Носат, Лесни, Нема да се Загрози Ако се Испушти, Совршен за да се Преземат за да на Плажа, Излети, Излети, Партии, Парк.Држи пијалоци новак за подолго време, совршен за iced чај, сок, исполнет со вода, коктели, спортски пијалоци, mimosas, лимонада. -BPA Free - пластични стомна, 100% рециклираат, миењето се препорачува.

Основни карактеристики

Најдобри понуди