• Обновено
Purefold 80 унци Ананас Серија Стакло Стомна со Нерѓосувачки Челик Капак, Топла и Ладна Вода Carafe, Овошје, Чај кафематот, Мраз Чај Стомна, Сок Тегла

Purefold 80 унци Ананас Серија Стакло Стомна со Нерѓосувачки Челик Капак, Топла и Ладна Вода Carafe, Овошје,

Rating 
DEN 617.76

Залиха
Во магацинот.

Drinkware Тип : Топла и Ладна Вода / Овошен Сок / Iced Чај Pitcher Material : Borosilicate Стакло & Храна одделение силиконски Капацитет : 80 Ounces Dimensions : 7.Ние ќе се потрудиме да се обезбеди добар по-продажбата на услугата да им даде на клиенти на подобро шопинг искуство.Borosilicate стакло материјал, олово-бесплатно, 80 унци висок капацитет, што е доволно да им служи на вашето семејство или ги забавуваат гостите.Машина за миење садови безбедно, но миење на рацете се препорачува.Оваа прилично јасна стомна е совршен подарок за iced чај љубители правење на сите видови на чај и се пие како билен чај, црн чај, цвет чај, овошје, чај, лимонада, кафе, итн.Подарок за чај љубител : Прекрасен дизајн, практична функција.Тоа има функционална Капак.Drinkware Тип : Топла и Ладна Вода / Овошен Сок / Iced Чај Стомна.За Услугата : Доколку сте го добиле дефектен производ или незадоволни со нашите стакло стомна, ве молиме да бидат слободни да контакт.Издржи температура од 0 до 300 ℉, шпорет-топ безбедно, останува јасна и отпорни на топлина.Издржи температура од 0 до 300 ℉, шпорет-топ безбедно, останува јасна и отпорни на топлина.Материјал : Borosilicate Стакло & Храна одделение силиконски.Машина за миење садови безбедно, но миење на рацете се препорачува.Стакло опрема е кревка, ве молиме да се биде внимателен кога се користи или чистење тоа.Ние ќе се потрудиме да се обезбеди добар по-продажбата на услугата да им даде на клиенти на подобро шопинг искуство.Borosilicate стакло материјал, олово-бесплатно, 80 унци висок капацитет, што е доволно да им служи на вашето семејство или ги забавуваат гостите.Чистење на производот во текот пред да го користите за прв пат се молам.Оваа стомна може да се користи за многу видови на пијалоци од вода, студена/топла вода, iced чај и овошје исполнет сокови и сл.

Основни карактеристики

Најдобри понуди